Informacje o firmie

Alsecco Deweloper

ARealizując nasze inwestycje dużą wagę przywiązujemy do jakości używanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających komfort i wygodę użytkowania. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność mieszkań, która sprawi, że będą się czuli Państwo "jak w domu". Precyzyjnie wybieramy lokalizację naszych inwestycji, która wychodzi naprzeciw potrzebom życia w sąsiedztwie natury.

Inwestycje finansujemy ze środków własnych, które w wysokości 8.951.000 zł stanowią kapitał.

Głównym udziałowcem Alsecco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest Henryk Mazur, który prowadzi Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "Mazur". Przedsiębiorstwo wykonuje prace na terenie całej Polski począwszy od robót ziemnych, poprzez prace odwodnieniowe po montaż zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, c.o., roboty drogowe i elektroenergetyczne. Henryk Mazur, właściciel, prowadząc firmę od 20 lat wnosi bogate doświadczenie budowlane do spółki. W 2004 roku firma "Mazur" otrzymała tytuł Gazele Biznesu przyznawanym przez Puls Biznesu. Więcej informacji i rekomendacji na stronie www: http://www.mazur-spri.com.pl/

Inwestycje

Historia firmy

Firma Alsecco sp. z o.o. Sp. k. powstała po zmianach własnościowych, na bazie Alsecco Sp. z o.o. działającej od czerwca 2005 roku. Początkowo swoją działalność koncentrowaliśmy na świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa ogólnobudowlanego i szeroko rozumianego nadzoru inżynierskiego. W tym czasie braliśmy między innymi udział przy budowie galerii handlowej Ascana, autostrady A1 oraz budowy kompleksu mieszkaniowo - handlowo - usługowego w Świnoujściu przy ulicy Wojska Polskiego, 11 listopada, Malczewskiego i Chełmońskiego.

Doświadczenia zebrane na budowach w całym kraju skłoniły nas do rozpoczęcia własnej inwestycji. W 2010 Alsecco sp. z o.o. sp.k. rozpoczęła działalność deweloperską.

Dnia 1 czerwca 2011 roku firmy Alsecco sp. z o.o. sp.k. i Artnowa połączyły się. Powodem była przeprowadzona wspólna inwestycja osiedla domów jednorodzinnych w Pilchowie współwłaściciela Alsecco sp. z o.o. sp.k. oraz firmy Artnowa.

Połączenie zasobów ludzkich oraz doświadczenia obu firm pozwoliło nam jeszcze sprawniej realizować rozpoczęte oraz przyszłe inwestycje budowlane i deweloperskie.

Na swoim koncie mamy realizację domów jednorodzinnych w Pilchowie, na Warszewie i Krzekowie, osiedla mieszkaniowego „Park Leśny”, położonego nieopodal jeziora Szmaragdowego oraz zespołu zabudowy wielorodzinnej w centrum Szczecina, na ul. Kusocińskiego. Obecnie trwają prace związane z budową największej inwestycji firmy – „Nowej Cukrowni”, gdzie na miejscu zdewastowanych pozostałości po dawnej fabryce cukru powstaną m.in. mieszkania, hotel oraz budynek usługowo-handlowy, a także nowej inwesycji w Stargardzie „Stella Park”.